Kvkk Metni

ÖNEMLİ, DİKKATLİCE OKUYUN  : SİTE VE ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİ VE İLGİLİ YAZILIMI (TOPLAM, "HİZMETLER") KULLANIMINIZ VE ERİŞİMİNİZ VE SORUMLULUKLARINIZA VEYA İLİŞKİLERİNE BAĞLI TAHKİM İDDİALARI İÇİN SÖZLEŞMENİZİ KAPSAYAN BU ŞARTLARIN KABULÜ. KABUL ETMEDEN ÖNCE LÜTFEN İNCELEYİN.

"KABUL EDİYORUM" DÜĞMESİNİ / KUTUSU TIKLAYARAK / KONTROL ETMEK, BAALAN WEB SİTESİNE ERİŞİM VEYA BAALAN HİZMETLERİNİ KULLANARAK BU HİZMET ŞARTLARI VE TÜM SERGİLER, SİPARİŞ FORMLARI VE FİRMA POLİTİKALARINDAN (“SÖZLEŞME”) BAALAN HİZMETLERİ, BU HİZMET ŞARTLARI İLE BİRLİKTE YASAL OLARAK KABUL EDİLMEYEN KİŞİLER İÇİN MEVCUT DEĞİLDİR.

Baalan Hizmetleri sağlayacaktır ve bu Sözleşme uyarınca Hizmetlere erişebilir ve kullanabilirsiniz. Hizmetleri bir çevrimiçi kayıt sayfası veya bir sipariş formu (her biri bir "Sipariş Formu") aracılığıyla sipariş ederseniz, Sipariş Formu sipariş ettiğiniz Hizmetler ile ilgili ek hüküm ve koşullar ve bilgiler içerebilir. Kullanmayı seçtiğiniz belirli Hizmet için geçerli olan bu tür ek şart ve koşullarda aksi açıkça belirtilmedikçe, bu ek şartlar, bu Hizmeti kullanımınızla ilgili olarak işbu Anlaşma'ya dahil edilmiştir.

Sistem Gereksinimleri  . Hizmetlerin kullanımı bir veya daha fazla uyumlu cihaz, İnternet erişimi (ücretler geçerli olabilir) ve belirli yazılımlar (ücretler geçerli olabilir) gerektirir ve zaman zaman güncelleme veya yükseltme almayı gerektirebilir. Hizmetlerin kullanımı donanım, yazılım ve Internet erişimi içerdiğinden, Hizmetlere erişme ve bunları kullanma yeteneğiniz bu faktörlerin performansından etkilenebilir. Yüksek hızlı İnternet erişimi önerilir. Zaman zaman değiştirilebilen bu tür sistem gereksinimlerinin sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz.

 1. TANIMLAR.  Bu Anlaşmada aşağıdaki tanımlar geçerli olacaktır ve tekil olana yapılan herhangi bir atıf çoğul ve tam tersi bir atıf içermektedir. Hizmete özgü tanımlar Ek A'da bulunmaktadır.
  “Bağlı Kuruluş”, bir Tarafla ilgili olarak, doğrudan veya dolaylı olarak kontrol eden, o Tarafça kontrol edilen veya bu Tarafla ortak kontrol altındaki herhangi bir kuruluş anlamına gelir.
  “Son Kullanıcı”, Hizmetleri kullanan bir Toplantı Sahibi veya Katılımcı (Ek A'da tanımlandığı gibi) anlamına gelir.
  “İlk Abonelik Süresi”, Sipariş Formunda belirtildiği gibi bir Hizmet için ilk abonelik süresi anlamına gelir.
  "Hizmet Geçerlilik Tarihi", bir İlk Abonelik Süresinin, Sipariş Formunda belirtildiği şekilde başladığı tarih anlamına gelir.
  "Yenileme Süresi", İlk Abonelik Süresi'nden veya Sipariş Formunda belirtildiği gibi başka bir Yenileme Süresinden sonra başlayan bir Hizmetin yenileme aboneliği süresi anlamına gelir.

 2. HİZMETLER. Baalan, Sipariş Formunda açıklandığı gibi Hizmetleri ve dönem boyunca Baalan tarafından genel olarak sunulan Hizmetler için standart güncellemeleri sağlar. Baalan, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, önceden bildirmeksizin Hizmetleri durdurabilir veya Hizmetlerin özelliklerini zaman zaman değiştirebilir.

  1. Beta Hizmetleri. Baalan, zaman zaman Beta sürümü olarak sınıflandırılan hizmetlere erişim sunabilir. Beta sürümlerine erişim ve kullanım ek anlaşmalara tabi olabilir. Baalan, bir Beta sürümünün genel olarak kullanıma sunulacağına dair hiçbir beyanda bulunmaz ve bir Beta sürümünü herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar. Beta sürümleri OLDUĞU GİBİ sağlanır, hatalar veya başka kusurlar içerebilir ve Beta sürümünü kullanmanız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

 3. HİZMETLERİN KULLANIMI VE SORUMLULUKLARINIZ. Hizmetleri yalnızca bu Sözleşmenin koşullarına uygun olarak kullanabilirsiniz. Sizin ve Son Kullanıcılarınızın Hizmetleri kullanımından yalnızca siz sorumlusunuz ve Kayıt ile ilgili yasalar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Sizin ve her Son Kullanıcının Hizmetleri kullanımıyla ilgili tüm fikri mülkiyet, gizlilik ve ihracat denetimi yasalarına uymayı kabul edersiniz. Yasaklanan yerlerde Hizmetlerin kullanımı geçersizdir.

  1. Kayıt Bilgileri. Belirli Hizmetlere kaydolmak ve / veya kullanmak için Kendiniz hakkında bilgi vermeniz gerekebilir. Bu tür bilgilerin doğru olacağını kabul edersiniz. Ayrıca bir kullanıcı adı ve parola seçmeniz de istenebilir. Kullanıcı adınızın ve şifrenizin güvenliğini sağlamaktan tamamen siz sorumlusunuz ve böyle bir üçüncü tarafa ifşa etmemeyi kabul etmektesiniz.

  2. İçeriğiniz. Hizmetlerin kullanımında Tarafınızdan gönderilen veya aktarılan veya görüntülenen veya yüklenen içerikten ("İçerik") ve İçeriği ilgilendiren, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, yasalarla ilgili tüm Yasalara uymaktan yalnızca siz sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. İçeriği kullanmak ve üçüncü taraf haklarına ilişkin uygun bildirimleri sağlamak için üçüncü bir tarafın onayını alırsınız. İçeriği Baalan a yükleme hakkına sahip olduğunuzu ve bu tür kullanımların herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmediğini veya ihlal etmediğini beyan ve garanti edersiniz. Hiçbir koşul altında Baalan hiçbir şekilde (a) Hizmetleri kullanırken iletilen veya görüntülenen İçerik, (b) İçerikteki hatalar veya eksiklikler veya (c) içeriğe erişimin, içeriğe erişimin veya içeriğe erişimin reddinin sonucu. Baalan herhangi bir İçerikten sorumlu olmasa da, Baalan bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünü veya herhangi bir yasayı ihlal ettiğini fark ederse, herhangi bir İçeriği herhangi bir zamanda size bildirmeden silebilir. Hizmetler üzerinde gönderdiğiniz, gönderdiğiniz veya görüntülediğiniz İçeriğin içinde zaten sahip olduğunuz telif hakkını ve diğer tüm hakları saklı tutarsınız.

  3. Kayıtlar . Tüm kayıt yasalarına uygunluktan siz sorumlusunuz. Toplantı sahibi Baalan toplantılarını ve Web seminerlerini kaydetmeyi seçebilir. Hizmetleri kullanarak, bu kayıtlar sistemlerimizde saklanıyorsa, katıldığınız tüm Baalan toplantıları veya web seminerleri için kayıtları saklamak üzere Baalan izni vermiş olursunuz. Kayıt etkinleştirildiğinde bir bildirim (görsel veya başka bir şekilde) alırsınız. Kaydedilmeyi kabul etmezseniz, toplantıdan veya web seminerinden ayrılmayı seçebilirsiniz

  4. Yasaklanmış Kullanım.Hizmetleri aşağıdaki amaçlarla kullanmamayı ve kullanmasına izin vermeyeceğinizi kabul edersiniz: (i) aşağıdakileri değiştirmek, sökmek, kaynak koda dönüştürmek, türev çalışmalar hazırlamak, tersine mühendislik yapmak veya kaynak koduna başka bir şekilde erişmeye çalışmak Hizmetler; (ii) Hizmetleri bilerek veya ihmal ederek Baalan'ın ağlarını, hesaplarınızı veya Hizmetlerini kötüye kullanacak, bunlara müdahale edecek veya bunları engelleyecek şekilde kullanmak; (iii) yasadışı, hileli, yanlış veya yanıltıcı faaliyetlerde bulunmak; (iv) üçüncü şahısların fikri mülkiyetini veya diğer haklarını ihlal edebilecek herhangi bir materyali Hizmetler aracılığıyla iletmek; (v) rekabetçi bir ürün veya hizmeti oluşturmak veya kıyaslamak veya Hizmetlerin herhangi bir özelliğini, işlevini veya grafiğini kopyalamak; veya (vi) Hizmetleri taciz edici, iftira niteliğinde, tehdit edici, müstehcen, uygunsuz olan herhangi bir mesaj veya materyali iletmek için kullanmak, herhangi bir tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal eder veya herhangi bir yasa veya düzenlemeye göre hukuksal sorumluluğu doğuracak veya cezai suç teşkil edebilecek davranışları oluşturan veya teşvik eden başka bir şekilde yasa dışıdır; (vii) Hizmetlerin performansına zarar vermeyi, bunları devre dışı bırakmayı, imha etmeyi veya olumsuz etkilemeyi amaçlayan veya herhangi bir şekilde veya başka bir donanıma ait bilgi ya da verilere zarar vermesi ya da çıkarması amaçlanan herhangi bir yazılım, İçerik ya da kodu yüklemek ya da iletmek, Baalan veya diğer Hizmet kullanıcılarının yazılımları veya ağları; (viii) Hizmetlere veya Hizmetlere veya Baalan veya güvenlik sistemlerine bağlı sunuculara veya ağlara zarar verebilecek, bunları devre dışı bırakabilecek, aşırı yükleyecek, bozabilecek veya başka şekilde müdahale edebilecek veya bozabilecek herhangi bir faaliyette bulunamaz veya Hizmetleri kullanamazsınız.

  5. Kullanım Sınırlamaları. Baalan ile ayrı bir sözleşme kapsamında özel olarak izin verilmediği sürece, Hizmetleri veya Hizmetler tarafından oluşturulan raporları veya verileri herhangi bir amaç için çoğaltamaz, satamaz veya dağıtamazsınız. Herhangi bir üçüncü tarafın Sizin tarafınızdan satın alınan Hizmetleri kullanmasını, herhangi bir web sitesinde görüntülemesini veya Hizmetlerden veya bir Hizmetten (Sizin tarafınızdan oluşturulan İçerik dışında) elde edilen herhangi bir İçeriğin başka bir şekilde yayınlanmasını veya başka şekilde Hizmetlerden gelir elde etmesini teklif edemez veya sağlayamazsınız. Hizmetlere büyük ölçüde benzeyen bir hizmet veya ürünün geliştirilmesi, üretimi veya pazarlanması için Hizmetler.

 4. SON KULLANICILAR İÇİN SORUMLULUK. Hesabınız üzerinden Hizmetlere erişen veya bunları kullanan tüm Son Kullanıcıların faaliyetlerinden siz sorumlusunuz ve bu tür Son Kullanıcıların bu Sözleşmenin koşullarına ve tüm Baalan politikalarına uymasını sağlamayı kabul edersiniz. Baalan, ihlallerden dolayı hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. Herhangi bir kişi tarafından Hizmetlerin kullanımı ile bağlantılı olarak bu Sözleşmenin herhangi bir ihlalinin farkına varırsanız, lütfen info@baalan.com adresinden Baalan ile iletişime geçin. Baalan, dikkatini çeken şikayetleri ve ihlalleri araştırabilir ve uyarı yayınlamak, içeriği kaldırmak veya hesapları ve / veya Kullanıcı profillerini sonlandırmak da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun olduğuna inandığı (veya hiç) herhangi bir işlem yapabilir. Baalan hiçbir şekilde Hizmetleri kullanırken görüntülenen herhangi bir veri veya diğer içerikten sorumlu tutulamaz, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla

 5. İÇERİK İÇİN BAALAN YÜKÜMLÜLÜKLERİ . Baalan, endüstri standartlarına uygun olarak İçeriğin yetkisiz olarak ifşa edilmesini veya içeriğe erişilmesini önlemek için makul fiziksel ve teknik korumalar sağlayacaktır. Baalan, İçeriğe yetkisiz erişimin farkına varırsa sizi bilgilendirir. Baalan, (a) bu Sözleşme'de ve Baalan Gizlilik Politikasında belirtilenler dışında İçeriğe erişmez, bunları görüntülemez veya işlemez; (b) Tarafınızdan yetkilendirildiği veya talimat verdiği şekilde, (c) bu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmesi gerektiği şekilde; veya (d) Yasaların gerektirdiği şekilde. Baalan'un İçerikle ilgili başka bir yükümlülüğü yoktur.

 6. UYGUNLUK. En az 16 yaşında olduğunuzu ve bu Sözleşmede belirtilen şartlar, koşullar, yükümlülükler, beyanlar, beyanlar ve garantilere girme ve bu Sözleşmeye uyma ve bunlara uyma konusunda tamamen yetkili ve yetkili olduğunuzu beyan edersiniz. 16 yaşından küçük olduğunuzu veya başka türlü uygun olmadığınızı düşünüyorsanız, erişiminiz uyarı yapılmaksızın sonlandırılabilir.

 7. KULLANIM AMACI; ÇOCUKLARIN KULLANIMI KISITLAMASI. Hizmetler iş amaçlı kullanıma yöneliktir. Hizmetleri, bu Sözleşmenin hüküm ve sınırlamalarına tabi olarak başka amaçlar için kullanmayı seçebilirsiniz. Baalan, Eğitim için Baalan (K-12) kullanarak Okul Abonesi aracılığıyla (bu terim Ek A'da tanımlandığı gibi) 16 yaşın altındaki bireyler tarafından yalnızca öğretmenleri ve/veya velileri nezdinde kullanabilir. 16 yaşın altındaki kişiler, burada açıklananlar dışında hesap oluşturamaz veya Hizmetleri kullanamaz.

 8. ÜCRETLER VE İPTAL.Baalan'un kredi kartınızdan veya Sizin tarafınızdan seçilen ve Baalan tarafından onaylanan diğer ödeme mekanizmasından ("Hesabınız") vergi ve hizmet ücretleri, kurulum ücretleri, abonelik ücretleri veya Hesabınızla ilişkili diğer tüm ücretler veya masraflar. Baalan, ücretsiz hizmetten ücretli hizmete geçiş ve daha önce ücretsiz olarak sunulan Hizmetlerin ücretlendirilmesi dahil olmak üzere fiyatları herhangi bir zamanda değiştirebilir; fiyat değişikliklerinde 3 iş günü içerisinde tarafımıza son kullanıcı tarafından iptal veya iade hakkı vardır. Baalan'nın Hesabınız aracılığıyla Hizmetler için Baalan'a borçlu olduğu ücretleri alamaması durumunda Baalan'un sizden bu tür ücretleri toplamak için gerekli gördüğü diğer tüm adımları atabileceğini ve katlanılan tüm masraf ve harcamalardan siz sorumlu olacağınızı kabul edersiniz. tahsilat ücretleri, mahkeme masrafları ve avukatlık ücretleri gibi tahsilat faaliyetleriyle bağlantılı olarak Baalan Ayrıca, Baalan'nın ayda% 1,5'ten daha az bir sürede veya vadesi geldiğinde ödenmeyen tutarlarda yasaların izin verdiği en yüksek tutarda faiz toplayabileceğini de kabul edersiniz. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal ederseniz, ek hizmet şartları için faturalandırılmazsınız ve hizmet geçerli Abonelik Süresinin sonuna kadar devam eder. İptal ederseniz, zaten ödenmiş olan hiçbir hizmet için geri ödeme almazsınız.  Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal ederseniz, ek hizmet şartları için faturalandırılmazsınız ve hizmet geçerli Abonelik Süresinin sonuna kadar devam eder. İptal ederseniz, zaten ödenmiş olan hiçbir hizmet için geri ödeme almazsınız. 

 9. SONLANDIRMA.Baalan web sitesi, Hesabınızı nasıl sonlandıracağınıza ilişkin bilgiler içerir. Belirli bir süre için Hizmet satın aldıysanız, bu fesih o zaman geçerli olan dönemin son gününde geçerli olacaktır. Sipariş Formunuz, taraflardan biri bir sonraki Yenileme Süresinin başlamasından en az otuz (30) gün önce fesih bildirimi yapmadığı sürece Yenileme Süresinin otomatik olarak başlamasını sağlayabilir. Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmüne uymazsanız, Baalan bu Sözleşmeyi derhal feshedebilir ve daha önce tarafınızdan ödenen ücretleri tutabilir. Bölüm 1 ve 3 ila 20 dahil, bu Sözleşmenin feshinden sonra da devam eder. Bu Sözleşmenin feshi üzerine, Hizmetleri daha fazla kullanmamalısınız. Herhangi bir zamanda Hizmetlerden memnun değilseniz,

 10. MÜLKİYET HAKLARI . Baalan ve / veya tedarikçileri, uygun olduğu şekilde, Hizmetler'deki ve Hizmetlerle ilişkili veya görüntülenen tüm ticari adlar, ticari markalar, hizmet markaları, logolar ve etki alanı adlarındaki ("Baalan İşaretleri") tüm mülkiyet haklarının sahipliğini korur. Herhangi bir Baalan İşaretini veya Baalannın diğer özel bilgilerini (resimler, metin, sayfa düzeni veya form dahil) açık yazılı izin olmadan içine almak için çerçeveleme tekniklerini çerçeveleyemez veya kullanamazsınız. Baalan'nın yazılı izni olmadan Baalan İşaretlerini kullanan herhangi bir meta etiket veya başka bir "gizli metin" kullanamazsınız.

 11. TELİF. Bu tür mülkiyet haklarının sahibinin önceden yazılı onayını almadan telif hakkıyla korunan materyalleri, ticari markaları, tanıtım haklarını veya diğer mülkiyet haklarını hiçbir şekilde yayınlayamaz, değiştiremez, dağıtamaz veya çoğaltamazsınız. Baalan, başka bir tarafın telif hakkını ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir Kullanıcıya Hizmetlere erişimi engelleyebilir. Yukarıdakileri sınırlamadan, telif hakkınızın ihlal edildiğine inanıyorsanız, lütfen Baalan'a bildirin .

 12. YÜKSEK RİSK KULLANIMI YOK . Hizmetler, nükleer tesislerin işletilmesi, uçak navigasyon / iletişim sistemleri, hava trafik kontrolü ve yaşam desteği veya silah sistemleri dahil, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, arıza emniyetli kontrol gerektiren tehlikeli ortamlarda kullanım için tasarlanmamış veya lisanslanmamıştır. Hizmetler, herhangi bir YÜKSEK RİSK ortamı için veya herhangi bir ortamda kullanılmayacaktır.

 13. İHTİYATİ TEDBİR. Hizmetlerin bu Sözleşmeye aykırı olarak kullanılmasının veya Hizmetlerle ilgili teknik bilgilerin veya materyallerin herhangi bir şekilde aktarılması, alt lisanslanması, kopyalanması veya ifşa edilmesinin Baalan, Bağlı Ortakları, tedarikçileri ve Baalan tarafından yetkilendirilen diğer herhangi bir tarafın onarılamaz şekilde yaralanmasına neden olabileceğini kabul edersiniz. Hizmetleri ("Satıcılar") yeniden satmak, dağıtmak veya tanıtmak için Baalan’nın kat’i izni olması gerekmektedir. Aksi durumlarda Baalan’nın hizmeti sonlandırma hakkı saklıdır.

 14. GARANTİ YOK HİZMETLERİN KULLANIMINDAN VEYA PERFORMANSINDAN KAYNAKLANAN TÜM RİSK SİZE AİTTİR. BAALAN, KULLANICI BİLGİLERİNİN VEYA KULLANICILARIN İLETİŞİMİNİN İADE EDİLMESİ İÇİN HERHANGİ BİR SORUMLULUK DEĞERLENDİRMEZ. BAALAN, GARANTİ VEREMEZ VE HİZMETLERİN KULLANIMINDAN HERHANGİ BİR ÖZEL SONUÇ SAĞLAMAZ. 

 15. TAZMİNAT . Baalan, iştiraklerini, görevlilerini, yöneticilerini, çalışanlarını, danışmanlarını, acentelerini, tedarikçilerini ve Satıcılarını üçüncü taraf taleplerinden, yükümlülüklerinden, zararlarından ve / veya maliyetlerinden (ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) Hizmetleri kullanımınızdan, bu Sözleşmeyi ihlal etmenizden veya Sizin veya Hesabınızın herhangi bir başka üyesinin, herhangi bir fikri mülkiyetin veya herhangi bir kişinin veya kuruluşun veya ilgili yasanın diğer hakkının ihlali veya ihlali nedeniyle ortaya çıkar.

 16. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI.BAALAN, GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ MAKSİMUM ÖLÇEĞE VEYA TEDARİKÇİ,SATICILARIN VEYA SON KULLANICILARIN YAYINLARININ ÜZERİNDE ÖZEL, ARIZİ, DOLAYLI, ÖRNEK, ZARARLARA DAHİL OLAN HERHANGİ BİR ÖZEL, DOLAYLI VEYA ZARARLI OLAN ZARARLAR İÇİN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

 17. GİZLİLİK VE DİĞER POLİTİKALAR. Hizmetlerin kullanımı, Baalan'nın web sitesindeki altbilgide bulunan bir bağlantı olan Baalan'un Gizlilik Politikasına da tabidir. Gizlilik Politikası ve www.Baalan.com/ adresinde belirtilen tüm politikalar bu referansla bu Sözleşmeye dahil edilmiştir. Ayrıca iletişimlerini veya bildirimlerini almamayı seçip seçmediğinize bakılmaksızın, Baalan'un Sizinle e-posta yoluyla veya Hizmetleri kullanımınızla ilgili bilgilerle iletişim kurabileceğini anlar ve kabul edersiniz.

19. Genel Hükümler. Bu Anlaşma, Taraflar arasındaki bu anlaşmanın konusuna saygılı olan tüm anlaşmayı ve sözleşmeyi içerir ve Taraflar arasında, söz konusu konuya saygılı olan tüm önceki anlaşmalar ve anlaşmaların yerine geçer. Hizmetleri kullanımınızı düzenleyen ayrı bir sözleşmeyi referans alan bir sipariş formu imzalamışsa, bu sözleşme, bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün söz konusu sözleşmenin şartlarıyla çeliştiği ölçüde kontrol edecektir. Baalan, zaman zaman tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu Sözleşmenin şartlarını değiştirmeyi veya tamamlamayı seçebilir. Baalan, bu Sözleşmedeki önemli değişiklikleri Size bildirmek için ticari olarak makul ticari çabalar gösterecektir. İşbu Anlaşma'da değişiklik yayınladıktan sonraki on (10) iş günü (veya eğer belirtilmişse, bildirim tarihinden itibaren on (10) iş günü), bunlar sizi bağlayıcı olacaktır. Değişiklikleri kabul etmiyorsanız, Hizmetleri kullanmayı bırakmalısınız. Hizmetleri on iş günlük süreden sonra kullanmaya devam ederseniz, bu Sözleşmenin şartlarındaki değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Belirli Hizmetlere katılmak için, yazılım indirmeniz ve / veya ek şartlar ve koşulları kabul etmeniz gerektiği size bildirilebilir. Bu tür ek şartlar ve koşullarda açıkça belirtilmediği sürece, bu ek şartlar işbu Anlaşma'ya dahil edilmiştir.